Először is elnézést kell kérnem, mert egy adminisztrációs hiba miatt hónapok óta félrevezettem közönségünket. Január hónapban ugyanis nem 62,3 kilométert futottam, hanem 68,2-t. A hiba okozóját felelősségre vontam. :)
Az elütésre akkor derült fény, amikor a szépséges táblázatomba bevésve ehavi teljesítményemet az összesítésben nem az a brutális 1000 km fölötti éves érték jelent meg, amire számítottam. Bizony bizony, október utolsó edzésén hazafelé valahol átléptem ezt a misztikus értéket, és egy tonnakilométer fölé jutottam az összesítésben. Pár kirivel korábban még egy fordulópont történt, a havi 200 km-t is átléptem.
Jöjjenek a számok: Lemúr Miki barátomnál posztmaratoni tünetegyüttes lépett fel a 42 kiris táv fájós lábbal teljesítése után, de a MUMSZ-al küszködve is 92,5 kilométerrel futott ebben a hónapban a további négy edzéssel. Én keményen tartottam magam az edzéstervhez, 26, kiírom: huszonhat edzést futottam. El se hiszem. Pedig két napot némi taknyosság miatt ki is hagytam. Végül 209,8 kirit tettem a lábamba, ezzel elérve eddigi legtöbb futásomat, és szerintem teljesítőképességem határát is.





Utolsó kommentek